E-KATALOGLAR

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birçok firma reklam ve tanıtım faaliyetlerini web ağı içerisinde sürdürüyor. Geçmişten günümüze doğru bakıldığında birçok sektör için geçerli olan bu durumun giderek yaygınlaştığı görülebilir.

Reklam ve tanıtım faaliyetleri kapsamında internet içerisinde kullanılabilen e-katalog, ürünlerinizin binlerce kişiye ulaşabilmesini sağlıyor. Normal bir kataloga göre birçok avantajlı olan bu durum firma sahipleri tarafından sık bir şekilde kullanılıyor. Peki E-katalog nedir?

E-katalog, ürün tanıtımlarınızı internet içerisinde müşterilerinize ulaştırabileceğiniz bir sanal katalogtur.

E-katalog normal şekilde basılan kataloglara göre fiyat açısından oldukça avantajlarıdır. Katalog basım maliyetleri doğal olarak sıfırlanmaktadır.

Ürünleriniz kısa bir süre içerisinde binlerce kişiye ulaşabilir. Aynı zamanda oluşturulan sanal katalogu müşterilerinize e-mail aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızda E-katalog olarak adlandırılan sanal ortamı paylaşabilirsiniz.

Klasik pazarlama yöntemlerinin maliyetlerinden kurtulabilir, ürünlerinizi tanıtmak amacıyla e-katalog hizmetinden faydalanabilirsiniz.

E-katalog içerisinde bulunan ürün özellikleri ya da fiyat bilgileri istediğiniz zaman değiştirilebilir. Ancak bu durum normal katalog içerisinde tabiki mümkün değildir.

E-katalog içerisinde bulunan görsel içerikleri istediğiniz zaman değiştirebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ürünlerdeki fiyat değişimini e-katalog sistemine güncel olarak yansıtmanız mümkün.

E-katalog nedir sorusu için yukarıdaki cevaplardan faydalanmak geçerli olabilir. Secret Yazılım kalitesi ile sizler de bu hizmetlerden faydalanabilir ve firmanız için doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Secret Yazılım ekonomik fiyat avantajlarından faydalanabilmeniz için sizleri bekliyor. 

E-Katalog Görselleri

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.